LT3032EDE-15#PBF
DigiKeyn tuotenumero
505-LT3032EDE-15#PBF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LT3032EDE-15#PBF
Kuvaus
IC REG LINEAR 15V 150MA 14-DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen ja negatiivinen Kiinteä 2 Lähtö 150mA, 150mA 14-DFN (4x3)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LT3032EDE-15#PBF -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
PSRR
68dB (120Hz), 54dB (120Hz)
Pakkaustapa
Putki
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
2
Pakkaus / kotelo
14-PowerWFDFN
Tulojännite (maks.)
±20V
Valmistajan laitepakkaus
14-DFN (4x3)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
±15V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,27V @ 150mA (tyyp.), 0,3V @ 150mA (tyyp.)