MS110-10C
DigiKeyn tuotenumero
2333-MS110-10C-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MS110-10C
Kuvaus
RF SHIELD 0.457X0.457" SNAP FIT
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-suojat Kansi 0,457" (11,60mm) X 0,457" (11,60mm) Tuulettamaton Nepparikiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MS110-10C -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Korkeus - yhteensä
0,110" (2,80mm)
Valmistaja
Masach Tech Ltd.
Pituus - yhteensä
0,457" (11,60mm)
Sarja
Leveys - kokonaisuus
0,457" (11,60mm)