V14MLA0603NH
DigiKeyn tuotenumero
F2174TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F2174CT-ND - Cut Tape (CT)
F2174DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V14MLA0603NH
Kuvaus
VARISTOR 18.7V 30A 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
18.7 V 30 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
V14MLA0603NH -mallit
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
21.5 V
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Virta - piikki
30 A
Sarja
Energia
0,1J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
180 pF @ 1 MHz
Maksimi AC-jännite
10 V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
14 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (min.)
15.9 V
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
18.7 V