V26MLA0603NH
DigiKeyn tuotenumero
F3822TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F3822CT-ND - Cut Tape (CT)
F3822DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V26MLA0603NH
Kuvaus
VARISTOR 34.5V 30A 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
34.5 V 30 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
38 V
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Virta - piikki
30 A
Sarja
Energia
0,1J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
110 pF @ 1 MHz
Maksimi AC-jännite
20 V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
26 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (min.)
31 V
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
34.5 V