V26MLA0603NR
DigiKeyn tuotenumero
18-V26MLA0603NRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
18-V26MLA0603NRCT-ND - Cut Tape (CT)
18-V26MLA0603NRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V26MLA0603NR
Kuvaus
VARISTOR 34.5V 30A 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
34.5 V 30 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
38 V
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Virta - piikki
30 A
Sarja
Energia
0,1J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
110 pF @ 1 MHz
Maksimi AC-jännite
20 V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
26 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (min.)
31 V
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
34.5 V