ZV11K0603300NIR1
DigiKeyn tuotenumero
118-ZV11K0603300NIR1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-ZV11K0603300NIR1CT-ND - Cut Tape (CT)
118-ZV11K0603300NIR1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZV11K0603300NIR1
Kuvaus
VARISTOR 18V 30A 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
18 V 30 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
19.8 V
Valmistaja
Bourns Inc.
Virta - piikki
30 A
Sarja
Energia
0,2J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
210 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
11 V
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
14 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (min.)
16.2 V
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
18 V