SMCJ22CA
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ22CALFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMCJ22CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMCJ22CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ22CA
Kuvaus
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
35,5V Puristusliitin 42,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMCJ22CA -mallit
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
35,5V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
42,3A
Sarja
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Syöttöjännitteen suojaus
Kyllä
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Kaksisuuntaiset kanavat
22V
Jännite - läpilyönti (min)
24,4V