SMLJ22CA
DigiKeyn tuotenumero
SMLJ22CABTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMLJ22CABCT-ND - Cut Tape (CT)
SMLJ22CABDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMLJ22CA
Kuvaus
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
35,5V Puristusliitin 84,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
EDA/CAD-mallit
SMLJ22CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
84,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
3000W (3kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
22V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
24,4V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
35,5V