SMCJ22CA
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ22CABTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMCJ22CABCT-ND - Cut Tape (CT)
SMCJ22CABDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ22CA
Kuvaus
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
35,5V Puristusliitin 42,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMCJ22CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
42,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
22V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
24,4V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
35,5V