60R010XU
DigiKeyn tuotenumero
F2000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
60R010XU
Kuvaus
PTC RESET FUSE 60V 100MA RADIAL
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 60V 100 mA Ih Läpivientiaukko Säteittäinen, Kiekko
Kategoria
Laukaisuaika
4 s
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
2.5 Ohms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
7.5 Ohms
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jännite - maksimi
60V
Koko/mitat
0,291" halk. x 0,122" paks. (7,40mm x 3,10mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
100 mA
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,500" (12,70mm)
Virta - laukaisu (It)
200 mA
Johdinten väli
0,201" (5,10mm)
Virta - maks.
40 A