250R120U
DigiKeyn tuotenumero
F1915-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
250R120U
Kuvaus
PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 60V (250V sis.) 120 mA Ih Läpivientiaukko Säteittäinen, Kiekko
Kategoria
Laukaisuaika
2.5 s
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
4 Ohms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
16 Ohms
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Jännite - maksimi
60V (250V sis.)
Koko/mitat
0,256" pit. x 0,181" lev. (6,50mm x 4,60mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
120 mA
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,433" (11,00mm)
Virta - laukaisu (It)
240 mA
Johdinten väli
0,201" (5,10mm)
Virta - maks.
3 A