60R010XPR
DigiKeyn tuotenumero
F5557CT-ND - Cut Tape (CT)
F5557TB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
60R010XPR
Kuvaus
PTC RESET FUSE 60V 100MA RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 60V 100 mA Ih Läpivientiaukko Säteittäinen, Kiekko
Kategoria
Laukaisuaika
4 s
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
2.5 Ohms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
7.5 Ohms
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Jännite - maksimi
60V
Koko/mitat
0,291" halk. x 0,122" paks. (7,40mm x 3,10mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
100 mA
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,500" (12,70mm)
Virta - laukaisu (It)
200 mA
Johdinten väli
0,201" (5,10mm)
Virta - maks.
40 A