5.0SMDJ51A on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Varastossa: 5 000
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 27
Tekniset tiedot
YAGEO
Varastossa: 2 672
YAGEO
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
82,4V Puristusliitin 60,7A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
5.0SMDJ51A
DigiKeyn tuotenumero
5.0SMDJ51ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
5.0SMDJ51ACT-ND - Cut Tape (CT)
5.0SMDJ51ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5.0SMDJ51A
Kuvaus
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
5.0SMDJ51A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
60,7A
Valm.
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
Kyllä
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Telekommunikaatio
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
51V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
56,7V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
82,4V