SMCJ51A-13 on lopetettu eikä DigiKey myy sitä enää.
Diodes Incorporated
Varastossa: 4 863
Suora
Taiwan Semiconductor Corporation
Varastossa: 3 625
Tekniset tiedot
SMC Diode Solutions
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Bourns Inc.
YAGEO
YAGEO
Microchip Technology
Microchip Technology
82,4V Puristusliitin 18,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
DO-214AB, SMC
SMCJ51A-13
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ51A-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ51A-13
Kuvaus
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SMCJ51A-13 -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
18,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
51V
Jännite - läpilyönti (min)
56,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
82,4V