SMCJ51AE3/TR13 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 1 639
Tekniset tiedot
Suora
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Bourns Inc.
YAGEO
YAGEO
82,4V Puristusliitin 18,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
SMCJ51AE3/TR13
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ51AE3/TR13-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ51AE3/TR13
Kuvaus
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
18,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
51V
Jännite - läpilyönti (min)
56,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
82,4V