SMCJ51E3/TR13 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Bourns Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
YAGEO
YAGEO
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
91,1V Puristusliitin 18,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
SMCJ51E3/TR13
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ51E3/TR13-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ51E3/TR13
Kuvaus
TVS DIODE 51VWM 91.1VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
18,5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
51V
Jännite - läpilyönti (min)
56,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
91,1V