5-0SMDJ51A
DigiKeyn tuotenumero
283-5-0SMDJ51ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-5-0SMDJ51ACT-ND - Cut Tape (CT)
283-5-0SMDJ51ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5-0SMDJ51A
Kuvaus
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
82,4V Puristusliitin 60,7A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
82,4V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
60,7A
Sarja
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Syöttöjännitteen suojaus
No
Sovellukset
Telekommunikaatio
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
51V
Jännite - läpilyönti (min)
56,7V