5.0SMDJ43CA
DigiKeyn tuotenumero
F10854TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F10854CT-ND - Cut Tape (CT)
F10854DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5.0SMDJ43CA
Kuvaus
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
69,4V Puristusliitin 72,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
5.0SMDJ43CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
72,1A
Valm.
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
Kyllä
Sovellukset
Telekommunikaatio
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
43V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
47,8V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
69,4V