5.0SMDJ150A on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Bourns Inc.
Varastossa: 239
Tekniset tiedot
Taiwan Semiconductor Corporation
Varastossa: 7 304
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
Bourns Inc.
Comchip Technology
Comchip Technology
243V Puristusliitin 20,6A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
5.0SMDJ150A
DigiKeyn tuotenumero
5.0SMDJ150ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
5.0SMDJ150ACT-ND - Cut Tape (CT)
5.0SMDJ150ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5.0SMDJ150A
Kuvaus
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
5.0SMDJ150A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
20,6A
Valm.
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
150V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
167V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
243V