TV15C151J-G on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Varastossa: 770
Tekniset tiedot
Bourns Inc.
Varastossa: 0
Bourns Inc.
243V Puristusliitin 6,17A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
TV15C151J-G
DigiKeyn tuotenumero
TV15C151J-G-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TV15C151J-G
Kuvaus
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
TV15C151J-G -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6,17A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
150V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - läpilyönti (min)
167V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
243V