SMCJ150AE3/TR13 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 1 056
Tekniset tiedot
Suora
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Varastossa: 770
YAGEO
Varastossa: 95
YAGEO
Bourns Inc.
243V Puristusliitin 6,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
SMCJ150AE3/TR13
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ150AE3/TR13-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ150AE3/TR13
Kuvaus
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
150V
Jännite - läpilyönti (min)
167V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
243V