1812L150/24MR
DigiKeyn tuotenumero
F3487TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F3487CT-ND - Cut Tape (CT)
F3487DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1812L150/24MR
Kuvaus
PTC RESET FUSE 24V 1.5A 1812
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 24V 1.5 A Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
EDA/CAD-mallit
1812L150/24MR -mallit
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
40 mOhms
120 mOhms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q200
Jännite - maksimi
24V
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.5 A
Koko/mitat
0,179" pit. x 0,128" lev. (4,55mm x 3,24mm)
Virta - laukaisu (It)
3 A
Paksuus (maks.)
0,071" (1,80mm)
Virta - maks.
20 A