1812L050/30PR
DigiKeyn tuotenumero
F4159TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F4159CT-ND - Cut Tape (CT)
F4159DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1812L050/30PR
Kuvaus
PTC RESET FUSE 30V 500MA 1812
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 30V 500 mA Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
1812L050/30PR -mallit
Kategoria
Laukaisuaika
150 ms
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
150 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
1 Ohms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
1812 (4532 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
30V
Koko/mitat
0,179" pit. x 0,128" lev. (4,55mm x 3,24mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
500 mA
Paksuus (maks.)
0,039" (1,00mm)
Virta - laukaisu (It)
1 A
Hyväksyjä
cURus, TUV
Virta - maks.
100 A