FGG.1B.307.CLAD52Z
DigiKeyn tuotenumero
1124-1064-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.1B.307.CLAD52Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
7 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
EDA/CAD-mallit
FGG.1B.307.CLAD52Z -mallit
Napojen lukumäärä
7
Virtaluokitus (ampeeria)
7A
Kuoren koko - insertti
307
Kaapeliaukko
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C