FGG.0B.307.CLAD52Z on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
7 paikkaa, pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
FGG.0B.307.CLAD52Z
FGG.0B.307.CLAD52Z
FGG.0B.307.CLAD52Z
FGG.0B.307.CLAD52Z
DigiKeyn tuotenumero
1124-1060-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGG.0B.307.CLAD52Z
Kuvaus
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
EDA/CAD-mallit
FGG.0B.307.CLAD52Z -mallit
Napojen lukumäärä
7
Virtaluokitus (ampeeria)
2,5A
Kuoren koko - insertti
307
Kaapeliaukko
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C