PHG.1B.307.CLLD52
DigiKeyn tuotenumero
PHG.1B.307.CLLD52-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PHG.1B.307.CLLD52
Kuvaus
CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
7 paikkaa pyöreä liitin Vastake, Naaraspistokkeet Juotoskuppi
EDA/CAD-mallit
PHG.1B.307.CLLD52 -mallit
Napojen lukumäärä
7
Virtaluokitus (ampeeria)
7A
Kuoren koko - insertti
307
Kaapeliaukko
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 250°C