C13LPN515P-15-10F on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
C13LPN515P-15-10F
DigiKeyn tuotenumero
5073-C13LPN515P-15-10F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C13LPN515P-15-10F
Kuvaus
IEC LOCK C13+ TO NEMA 5-15P, 15A
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Johdon paksuus
14 AWG
Jänniteluokitus
125V
Virtaluokitus (ampeeria)
15A