C13LPDN515P-15-10F on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
L-com
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
L-com
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 17
Tensility International Corp
Varastossa: 731
Orion Fans
Varastossa: 27
GlobTek, Inc.
Varastossa: 792
Qualtek
Assmann WSW Components
Varastossa: 800
Eaton Tripp Lite
StarTech.com
Varastossa: 4
10,00' (3,05m) Virtajohto Musta NEMA 5-15P – IEC 320-C13 SJT
C13LPDN515P-15-10F
DigiKeyn tuotenumero
5073-C13LPDN515P-15-10F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C13LPDN515P-15-10F
Kuvaus
IEC LOCK C13+ DOWN TO NEMA 5-15P
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Johtimien lukumäärä
3
Valmistaja
Johdon tyyppi
SJT
Sarja
Johdon paksuus
14 AWG
Pakkaustapa
Irtotavara
Suojakuori
Suojaamaton
Osan tila
Aktiivinen
Pituus
10,00' (3,05m)
Tyyppi
Urosnastat (pistotulpat) naaraspistokkeisiin (pistorasia)
Väri
Musta
1. liitin
NEMA 5-15P
Jänniteluokitus
125V
2. liitin
IEC 320-C13
Virtaluokitus (ampeeria)
15A