LCPWR14Z-3M
DigiKeyn tuotenumero
5073-LCPWR14Z-3M-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LCPWR14Z-3M
Kuvaus
N5/15P-SJE3X14 C13 LSZH BLK 3M
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
9,84' (3,00m) Virtajohto Musta NEMA 5-15P – IEC 320-C13 SJT
Kategoria
Johdon tyyppi
SJT
Valmistaja
L-com
Johdon paksuus
14 AWG
Pakkaustapa
Pussi
Suojakuori
Suojaamaton
Osan tila
Aktiivinen
Pituus
9,84' (3,00m)
Tyyppi
Urosnastat (pistotulpat) naaraspistokkeisiin (pistorasia)
Hyväksyjän merkintä
UL
1. liitin
NEMA 5-15P
Väri
Musta
2. liitin
IEC 320-C13
Jänniteluokitus
125V
Johtimien lukumäärä
3
Virtaluokitus (ampeeria)
15A