SR211A101GARTR1 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Samankaltainen
KEMET
KEMET
Varastossa: 931
100 pF ±2% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
SR211A101GARTR1
DigiKeyn tuotenumero
SR211A101GARTR1-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SR211A101GARTR1
Kuvaus
CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,200" pit. x 0,125" lev. (5,08mm x 3,18mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,300" (7,62mm)
Toleranssi
±2%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)