SR212A101GARTR1 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Suora
KEMET
100 pF ±2% 200V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
SR212A101GARTR1
DigiKeyn tuotenumero
SR212A101GARTR1-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SR212A101GARTR1
Kuvaus
CAP CER 100PF 200V NP0 RADIAL
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,200" pit. x 0,125" lev. (5,08mm x 3,18mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,300" (7,62mm)
Toleranssi
±2%
Johdinten väli
0,200" (5,08mm)