SR071A101GARTR1 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
KYOCERA AVX
Varastossa: 3 486
Tekniset tiedot
Parannus
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
100 pF ±2% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
SR071A101GARTR1
DigiKeyn tuotenumero
SR071A101GARTR1-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SR071A101GARTR1
Kuvaus
CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,150" pit. x 0,100" lev. (3,81mm x 2,54mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,250" (6,35mm)
Toleranssi
±2%
Johdinten väli
0,100" (2,54mm)