SMCJ12CA
DigiKeyn tuotenumero
478-7075-2-ND - Rullattu teippi (TR)
478-7075-1-ND - Cut Tape (CT)
478-7075-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ12CA
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
19,9V Puristusliitin 75,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMCJ12CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
75,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
12V
Jännite - läpilyönti (min)
13,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
19,9V