5.0SMDJ12CA-T7 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 5.0SMDJ12CA-T7 |
Kuvaus | TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB |
Valmistajan vakio toimitusaika | 24 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 19,9V Puristusliitin 252A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 5.0SMDJ12CA-T7 -mallit |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 252A |
Valm. | Teho - pulssin huippu 5000W (5kW) |
Sarja | Syöttöjännitteen suojaus Kyllä |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset Telekommunikaatio |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -65°C – 150°C (TJ) |
Tyyppi Zener | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Kaksisuuntaiset kanavat 1 | Pakkaus / kotelo DO-214AB, SMC |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 12V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - läpilyönti (min) 13,3V | Päätuotenumero |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 19,9V |