5.0SMDJ12CA
DigiKeyn tuotenumero
5.0SMDJ12CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
5.0SMDJ12CACT-ND - Cut Tape (CT)
5.0SMDJ12CADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5.0SMDJ12CA
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
19,9V Puristusliitin 252A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
5.0SMDJ12CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
252A
Valm.
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
Kyllä
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Telekommunikaatio
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
12V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
13,3V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
19,9V