5.0SMDJ12CA-R
DigiKeyn tuotenumero
118-5.0SMDJ12CA-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5.0SMDJ12CA-R
Kuvaus
VOLTAGE SUPPRESOR
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
19,9V Puristusliitin 251,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
251,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
12V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
13,3V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
19,9V