MC2016Z16.3840C19XSH
DigiKeyn tuotenumero
478-MC2016Z16.3840C19XSHTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-MC2016Z16.3840C19XSHCT-ND - Cut Tape (CT)
478-MC2016Z16.3840C19XSHDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MC2016Z16.3840C19XSH
Kuvaus
XTAL OSC XO 16.3840MHZ CMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16.384 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,71V – 3,63V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
1,71V – 3,63V
Valm.
Taajuuden vakaus
±30ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Virta - syöttö (maks.)
7,3mA
Luokitukset
AEC-Q200
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Aihealue
Valmiustila (virrankatkaisu)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)