DF9-51S-1V(69)
DF9-51S-1V(69)
DF9-51S-1V(69)
DigiKeyn tuotenumero
H10408TR-ND - Rullattu teippi (TR)
H10408CT-ND - Cut Tape (CT)
H10408DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF9-51S-1V(69)
Kuvaus
CONN RCPT 51POS SMD GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
51 Napainen liitin Vastake, Ulomman vaipan kosketinosat Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DF9-51S-1V(69) -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
Hirose Electric Co Ltd
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Ominaisuudet
Levyn ohjain, Juotostinan varaaminen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
8,00µin (0,203µm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Ulomman vaipan kosketinosat
Pinoamiskorkeus liitettynä
4,3mm
Napojen lukumäärä
51
Korkeus kortin yläpuolella
0,130" (3,30mm)
Jako
0,039" (1,00mm)