VS15VUD1HST15R
DigiKeyn tuotenumero
846-VS15VUD1HST15RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-VS15VUD1HST15RCT-ND - Cut Tape (CT)
846-VS15VUD1HST15RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VS15VUD1HST15R
Kuvaus
TVS DIODE 15VWM 27.5VC DSN06032
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
27,5V Puristusliitin 5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DSN0603-2, SOD-962, SMD0603
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
135W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Kapasitanssi taajuudella
33pF @ 1MHz
Yksisuuntaiset kanavat
1
Toimintalämpötila
150°C
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
15V (maks.)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - läpilyönti (min)
15,3V
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
27,5V