0805J1000103MXTE03
DigiKeyn tuotenumero
1608-1005-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1608-1005-1-ND - Cut Tape (CT)
1608-1005-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0805J1000103MXTE03
Kuvaus
CAP PASSTHRU 10000PF 100V 0805
Tarkka kuvaus
10000 pF Läpisyöttökondensaattorit 100V 0805 (2012 metrinen)
EDA/CAD-mallit
0805J1000103MXTE03 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valmistaja
Knowles Syfer
Lämpötilakerroin
X7R
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCC
0805 (2012 metrinen)
Tyyppi
Pass Through
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Kapasitanssi
10000 pF
Korkeus (maks.)
0,045" (1,15mm)
Toleranssi
±20%
Päätuotenumero
Jännite – nimellinen
100V