BBPY00100505102Y00
DigiKeyn tuotenumero
553-BBPY00100505102Y00TR-ND - Rullattu teippi (TR)
553-BBPY00100505102Y00CT-ND - Cut Tape (CT)
553-BBPY00100505102Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BBPY00100505102Y00
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 500mA 490mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
500mA
Valmistaja
Pulse Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
490mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
1
Korkeus (maks.)
0,024" (0,60mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)