T495D106K035ATE250
DigiKeyn tuotenumero
399-10293-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-10293-1-ND - Cut Tape (CT)
399-10293-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T495D106K035ATE250
Kuvaus
CAP TANT 10UF 10% 35V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 35 V 2917 (7343 metrinen) 250mOhm
EDA/CAD-mallit
T495D106K035ATE250 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Toleranssi
±10%
Valmistajan kokokoodi
D
Jännite – nimellinen
35 V
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
250mOhm