T496X106K035ATE500
DigiKeyn tuotenumero
399-3965-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-3965-1-ND - Cut Tape (CT)
399-3965-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T496X106K035ATE500
Kuvaus
CAP TANT 10UF 10% 35V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 35 V 2917 (7343 metrinen) 500mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
T496X106K035ATE500 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,169" (4,30mm)
Toleranssi
±10%
Valmistajan kokokoodi
X
Jännite – nimellinen
35 V
Ominaisuudet
vikaturvallinen, sisäänrakennettu varoke
Tyyppi
Valettu
Päätuotenumero
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
500mOhm