T493D106K035BH61107505
DigiKeyn tuotenumero
399-6274-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-6274-1-ND - Cut Tape (CT)
399-6274-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T493D106K035BH61107505
Kuvaus
CAP TANT 10UF 10% 35V 2917
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF Valettu Tantaalikondensaattorit 35 V 2917 (7343 metrinen) 1Ohm
EDA/CAD-mallit
T493D106K035BH61107505 -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Kapasitanssi
Valmistajan kokokoodi
D
Toleranssi
±10%
Luokitukset
COTS
Jännite – nimellinen
35 V
Ominaisuudet
Erittäin luotettava
Tyyppi
Valettu
Vikataajuus
B (0,1%)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
1Ohm
Päätuotenumero
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C