MPLC0730L4R7
DigiKeyn tuotenumero
399-10992-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-10992-1-ND - Cut Tape (CT)
399-10992-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPLC0730L4R7
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 5A 41 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 5 A 41mOhm maks. 2-SMD, J-johdin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MPLC0730L4R7 -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
41mOhm maks.
Sarja
Toimintalämpötila
-20°C – 120°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Osan tila
Vanhentunut
Tyyppi
Kierresuojattu
Pakkaus / kotelo
2-SMD, J-johdin
Induktanssi
Koko/mitat
0,303" pit. x 0,264" lev. (7,70mm x 6,70mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Päätuotenumero
Virta - saturaatio (Isat)
5,6A