SPM6530T-4R7M
DigiKeyn tuotenumero
445-4120-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-4120-1-ND - Cut Tape (CT)
445-4120-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SPM6530T-4R7M
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 5.6A 39.4 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 5.6 A 39,4mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SPM6530T-4R7M -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
6,2A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
39,4mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,280" pit. x 0,256" lev. (7,10mm x 6,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)