MPLCH0740L4R7
DigiKeyn tuotenumero
399-10995-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-10995-1-ND - Cut Tape (CT)
399-10995-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPLCH0740L4R7
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 5.8A 33 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 5.8 A 33mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MPLCH0740L4R7 -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
33mOhm maks.
Sarja
Toimintalämpötila
-20°C – 120°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Tyyppi
Kierresuojattu
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,307" pit. x 0,264" lev. (7,80mm x 6,70mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Päätuotenumero
Virta - saturaatio (Isat)
6,5A