MPX1D0630L4R7 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 255
Tekniset tiedot
4.7 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 6.2 A 36,7mOhm maks. Epästandardi
Introducing METCOM Power Inductors!
METCOM MPX Series Digital Data Sheet
MPX1D0630L4R7
DigiKeyn tuotenumero
399-20685-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPX1D0630L4R7
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 6.2A 36.7 MOHM
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MPX1D0630L4R7 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
6,5A
DC-resistanssi (DCR)
36,7mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,256" lev. (7,00mm x 6,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)