MPLC0730L1R0
DigiKeyn tuotenumero
399-10980-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-10980-1-ND - Cut Tape (CT)
399-10980-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPLC0730L1R0
Kuvaus
FIXED IND 1UH 10.6A 9 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 10.6 A 9mOhm maks. 2-SMD, J-johdin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MPLC0730L1R0 -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
9mOhm maks.
Sarja
Toimintalämpötila
-20°C – 120°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Osan tila
Vanhentunut
Tyyppi
Kierresuojattu
Pakkaus / kotelo
2-SMD, J-johdin
Induktanssi
Koko/mitat
0,303" pit. x 0,264" lev. (7,70mm x 6,70mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Päätuotenumero
Virta - saturaatio (Isat)
11A