MPX1D0630L1R0 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 1 479
Tekniset tiedot
1 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 13.1 A 8,2mOhm maks. Epästandardi
Introducing METCOM Power Inductors!
METCOM MPX Series Digital Data Sheet
MPX1D0630L1R0
DigiKeyn tuotenumero
399-20681-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPX1D0630L1R0
Kuvaus
FIXED IND 1UH 13.1A 8.2 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MPX1D0630L1R0 -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
13A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
8,2mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,256" lev. (7,00mm x 6,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)